Czternastego lutego 2017 roku w naszej szkole odbyły się finały konkursu „Mam talent”. Na widowni zebrali się uczniowie naszej szkoły, aby ujrzeć talenty pięciu uczestników i wybrać zwycięzców.

Na scenie mogliśmy ujrzeć Igora Wielocha, szkolnego magika posiadającego niezwykłe umiejętności wykonywania sztuczek z kartami. Zajął IV miejsce uzyskując 34 punkty.

III miejsce na podium zajęła Aleksandra Hojeńska przedstawiając swój występ z psem; nie można pominąć, że tworzą bardzo zgraną parę. Razem z Olą na podium stanął zespół wokalny Pajac party z utworem pt. ”Poli opowieści” autorstwa Szymona Bryły, a zaśpiewali dla nas Paskal Lipowski, Mateusz Stasica i Franciszek Sochań, w refrenie mogliśmy usłyszeć słowa: „Hej ha! Uczmy się dalej Hej ha! Zeszyty wznieśmy. W tej szkole jest doskonale. Poli opowieści”. Zarówna Ola, jak i Pajac party zdobyli 43 punkty.

Następnym uczestnikiem na podium był Adam Zuber, który pokazał nam swój talent, jakim jest gra na keyboardzie. Uzyskał 50 punktów, tym samym zajmując II miejsce na podium.

Największe brawa otrzymał Wojciech Bińczak, zwycięzca zaskoczył nas grą na keyboardzie z zasłoniętymi oczami. Wygraną zapewniły mu 65 punkty.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy talentów i wystąpienia w finale!

Opracowała: Anna Kasprzycka